درد دل خیلی سبزیا درباره عدم موجودی کتابهاشون

امروز میخواییم یه درد و دلی باهاتون بکنیم!

دهمی ها و یازدهمی های عزیز سلااااام!

امروز میخواییم یه درد و دلی  باهاتون بکنیم!

ما یه معذرت خواهی به بچه های دهم و یازدهم، علی‌الخصوص یازدهم بدهکاراریم!

راستش رو بخوایین حجم سفارشات تو این چند وقت خیلی زیاد بود، زیاد تر از پیش بینی و برنامه ریزی های سازمانی ما و این باعث شد تا در ثبت و ارسال سفارشات همه ی کتب مخصوصا کتب یازدهم یه کمی به مشکل بر خوردیم.

دوستای خوب و صبور، بابت صفر شدن موجودی کتب و اینکه کتاب ها رو دیر به دستتون میرسونیم، بابت اینکه حتی نمیتونیم اونطوری که دلمون میخواد پاسخگوی شما چه از طریق شماره ی ۶۳۵۶۳ معروف و چه سایت باشیم چقدر ناراحتیم، لطفن ما رو ببخشید!!

اما این رو بدونید که ما قدر این همه محبت و درخواست رو میدونیم و حتی میدونیم که نیمه ی مهر گذشته و خیلی از معلم های عزیز گفتن بدون کتاب خیلی سبز نیایین سر کلاس، خیالتون راحت باشه ما داریم ۲۴ ساعته تلاش میکنیم تا پیش شما رو سفید باشیم!

میخواییم یه معذرت خواهی از خانم ها و آقایون دکتر آینده و یازدهم فعلی بکنیم، میدونیم کتاب زیستتون قلب دومتونه و الان خیلی از دست ما عصیبانی هستین که چرا موجود نیست و چرا قیمتش نسبت به پارسال افزایش داشته؟! اون عکسی که از نیسان آبی گذاشتیم رو که یادتونه؟؟!! باور کن هر روز داریم تلاش میکنیم که چندتا از اون نیسان ها رو راهی کتاب فروشی ها کنیم  و اما در مورد قیمتش هم باید بگیم این کتاب نسبت به کتاب دهم حدودن ۲۰۰ صفحه اضافه داره و این تفاوت قیمت کاملن منطقی و قابل درکه .

دوستون داریم و با صبوری بیشتر کنار ما باشین!

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 13 =

مشتری گرامی شما میتوانید با شماره گیری 02166975959 سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت نمایید رد کردن