توزیع کتب درسی از 25 شهریور ماه

توزیع کتب درسی از 25 شهریور ماه

نویسنده : اخبار,اخبار کتاب

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی گفت: دوسال است که کیفیت کتاب‌ها رو به مطلوب رفته و اگر اولیا یا دانش‌آموزان کتاب‌ها را سیمی می‌کنند، سلیقه‌ای و به معنی کیفیت پایین کتاب‌ها نیست.

لیندا نیک‌روش در گفتگو خبرنگار مهر، با بیان اینکه درصدی از کتاب‌ها به وسیله کاغذ ایرانی و درصدی با کاغذ خارجی چاپ می‌شوند، اضافه کرد: در کتاب‌هایی که تصویر بیشتری دارند، از کاغذ با کیفیت‌تر استفاده شده است.

وی با ابراز امیدواری درباره کیفیت کاغذهای ایرانی در آینده، ادامه داد: زمانی که کیفیت کاغذهای ایرانی بسیار مطلوب شود، صددرصد کتاب‌ها با کاغذ ایرانی چاپ خواهند شد.

نیک روش گفت: دانش‌آموزان در گروه‌های ابتدایی، پیش دانشگاهی و فنی حرفه‌ای بعد از ثبت‌نام در سامانه فروش کتاب، کتاب‌های خود را اول مهر از مدیران مدرسه تحویل خواهند گرفت.

به گفته او دانش‌آموزان متوسطه اول و دوم مثل سال‌های گذشته در ۲۰شهریور و استان تهران و شهرستان های تهران و البرز ۲۵شهریور با مراجعه به کتاب‌فروشی‌های محل زندگی‌اشان می‌توانند نسبت به خرید کتاب اقدام کنند.

نیک‌روش درباره «میزان افزایش قیمت کتاب‌های درسی» نیز تاکید کرد: امسال میانگین افزایش قیمت کتاب‌های درسی ۷ درصد یعنی ۲ درصد کمتر از نرخ تورم است.

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی خاطرنشان کرد: اگر اولیای دانش‌آموزان در هنگام خرید کتاب‌های درسی، موارد تخلفی از سوی کتابفروشی‌ها مشاهده کردند، می‌توانند با شماره تلفن‌های ۸۸۸۲۷۷۷۸ و ۸۸۳۰۵۸۶۰ تماس گرفته و اطلاع دهند

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشتری گرامی شما میتوانید با شماره گیری 02166975959 سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت نمایید رد کردن

مشتری گرامی شما میتوانید با شماره گیری 02166975959 سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت نمایید رد کردن