سامانه ثبت شکایات ویژه مدارس غیردولتی به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

به گزارش پرستو بوک :مجتبی زینی‌وند رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به سامانه‌های تأسیس‌شده در این سازمان، اظهار کرد: سامانه ثبت شکایات ویژه مدارس غیردولتی  به‌زودی راه‌اندازی می‌شود و با راه‌اندازی این سامانه، اولیا می‌توانند شکایات خود را از این طریق، مطرح و پیگیری کنند.

وی در مورد شهریه‌هایی که از اولیا اخذ می‌شود، افزود: اولیا هنگام ثبت تنها ملزم به پرداخت شهریه مصوب در دستورالعمل هستند و در صورتی مدارس مجاز به دریافت شهریه فعالیت‌های تابستانی هستند که برنامه تابستانی در برنامه‌های اصلی مدرسه وجود داشته باشد و مؤسسین مدارس و مراکز غیردولتی می‌توانند فعالیت‌های خود را از اواخر تیرماه تا پایان مردادماه در سامانه فعال‌شده، ثبت کنند.

زینی‌وند با اشاره به فعالیت‌هایی که در شوراهای آموزش‌ و پرورش شده است، گفت: شوراهای آموزش‌ و پرورش فرصتی است که می‌توانند از مشارکت‌های مردمی به‌ عنوان یک سرمایه اجتماعی در کنار آموزش‌ و پرورش صیانت کنند.

وی ادامه داد: شوراهای آموزش‌ و پرورش ظرفیت ارزشمندی است که می‌توانند در موضوعات مختلفی گره‌گشا و راه‌گشا باشند و بر اساس دستور وزیر آموزش‌ و پرورش، کارگروه تخصصی شوراها فعال‌تر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دو =

مشتری گرامی شما میتوانید با شماره گیری 02166975959 سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت نمایید رد کردن

مشتری گرامی شما میتوانید با شماره گیری 02166975959 سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت نمایید رد کردن